Vítejte. Zdravíme všechny příznivce vodních sportů a milovníky potápění. Na těchto stránkách najdete vše o možnosti absolvování potápěčského kurzu i dalšího rozšíření vašich potápěčských dovedností.

 

Kurzy potápění Praha Kurzy potápění Praha Kurzy potápění Praha
 

 

Naše potápěčská škola Divers Dream vám pro absolvování potápěčského kurzu nabízí 3 výcvikové systémy. Jedná se o výcvikové systémy EDS (European Diving Schoool), IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) a SSI (Scuba School International). Každá z těchto škol je mezinárodně uznávaná a vystavuje celosvětově platný certifikát, který vám umožní se potápět kdekoli na světě.

Potápěčská škola Divers Dream byla založena před 13 lety a za tu dobu má za sebou více než 700 úspěšně dokončených kurzů. Naše heslo je bezpečí a profesionalita při výcviku a osobní přístup všem, kteří se rozhodli v naší škole absolvovat jakýkoli kurz, který nabízíme.

V naší nabídce jsou jak kurzy sportovního potápění (OWD, AOWD), kurzy technického potápění (BASIC NITROX, ADVANCED NITROX) a pracovního potápění (SURFACE SUPPLIED, používání potápěpčské helmy KIRBY MORGAN a celoobličejové masky INTERSPIRO - AGA, OTS - GUARDIAN).

Divers Dream vám nabízí komplexní služby v oboru potápění: Od kurzů přes prodej a servis potápěčské techniky (Potápěčská prodejna, Československé Armády 13, 160 00 Praha 6), výlety za potápěním, potápěčský servis pro film, filmové štáby a agentury, až po potápěčské práce.

 

Kurzy potápění Praha
 

 

Naše daší weby: